کد محصول : G8040
اصالت و سلامت فیزیکی کالا

جنسیت :
زنانه

ساخت کشور :
هنگ کنگ

جنس فریم :
کائوچو
مشخصات | |
|---|---|
| جنسیت | زنانه |
| برند | کامفورت/ Comfort |
| ساخت کشور | هنگ کنگ |
| جنس فریم | کائوچو |
اندازه ها | |
| فاصله دو دسته | 135 mm |
| طول دسته | 145 mm |
| پل بینی | 16 mm |
| اندازه حدقه | 53 mm |
| ارتفاع عدسی | 46 mm |
موارد اضافی | |
| اقلام همراه | پک شرکتی دارد |
| گارانتی | گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا |
نظرات کاربران
نظر خود را بیان کنید
محصولات مشابه
عینک طبی زنانه آیتکین AytAkin 5524
2,740,000
تومان
عینک طبی زنانه لنسر Lancer KS1008
1,790,000
تومان
عینک طبی زنانه Kona Gold M310
2,570,000
تومان
عینک طبی زنانه OneSee 581066
5,690,000
تومان
عینک طبی زنانه Vincenzo RTA3811
3,770,000
تومان
عینک طبی زنانه TOMMY FASHION 2811
2,470,000
تومان
عینک طبی زنانه Rossi 22013
2,940,000
تومان
عینک طبی زنانه Rossi 22012
3,170,000
تومان
عینک طبی زنانه Rossi YY9506
3,740,000
تومان
عینک طبی زنانه PeaRlo 1420
2,730,000
تومان
عینک طبی زنانه Coach LE6293
3,090,000
تومان
عینک طبی زنانه COMFORT TF6519
2,170,000
تومان
عینک طبی زنانه COMFORT MG6503A
3,170,000
تومان
عینک طبی زنانه Fabio Conti 2897
3,700,000
تومان
عینک طبی زنانه Fabio Conti 2444
4,370,000
تومان
عینک طبی زنانه کد 8976
4,360,000
تومان
عینک طبی زنانه کد 8982
4,390,000
تومان
عینک طبی دید نزدیک OneSee 95350
5,190,000
تومان
عینک طبی دید نزدیک Vincenzo HT7002
4,740,000
تومان
عینک طبی دید نزدیک COMFORT RA5734
4,360,000
تومان


صفحه اصلی 




















