کد محصول : 6083
اصالت و سلامت فیزیکی کالا
مشخصات | |
|---|---|
| جنسیت | زنانه |
| برند | هیکمن/ Hickmann |
| ساخت کشور | برزیل/ چین |
| جنس فریم | بدنه کائوچو و دسته فلز |
اندازه ها | |
| فاصله دو دسته | 140 mm |
| طول دسته | 145 mm |
| پل بینی | 14 mm |
| اندازه حدقه | 55 mm |
| ارتفاع عدسی | 49 mm |
موارد اضافی | |
| اقلام همراه | پک اورجینال اصلی دارد |
| گارانتی | گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا , گارانتی نقطهی جوش و دسته |
| هدیه فروشگاه | پیچ گوشتی چند منظوره عینک |
نظرات کاربران
نظر خود را بیان کنید
محصولات مشابه
عینک طبی زنانه اورجینال JOOP 82086
31,900,000
تومان
عینک طبی زنانه اورجینال JOOP 82082
27,600,000
تومان
عینک طبی زنانه JOOP 81174
18,700,000
تومان
عینک طبی زنانه اورجینال JOOP 82024
21,300,000
تومان
عینک طبی زنانه اورجینال JOOP 83222
19,700,000
تومان
عینک طبی زنانه اورجینال 1024-JOOP 83246
23,400,000
تومان
عینک طبی زنانه اورجینال STEPPER SI-30231
16,350,000
تومان
عینک طبی زنانه اورجینال STEPPER SI-30165
15,770,000
تومان
عینک طبی زنانه اورجینال STEPPER 40205
18,300,000
تومان
عینک طبی زنانه STEPPER 10090
12,400,000
تومان
عینک طبی زنانه اورجینال STEPPER 40226
12,700,000
تومان
عینک طبی زنانه اورجینال STEPPER 93456
5,400,000
تومان
عینک طبی زنانه اورجینال MENRAD 13412
تماس بگیرید عینک طبی زنانه اورجینال MENRAD 11090
9,900,000
تومان
عینک طبی زنانه اورجینال MENRAD 11124
9,670,000
تومان
عینک طبی زنانه اورجینال MENRAD 12037
13,700,000
تومان
عینک طبی زنانه اورجینال MENRAD 13406
12,900,000
تومان
عینک طبی زنانه اورجینال BULGET BG6554
8,290,000
تومان
عینک طبی زنانه اورجینال BULGET BG6496
8,170,000
تومان
عینک طبی زنانه اورجینال BULGET BG6498
8,770,000
تومان


صفحه اصلی 










