کد محصول : 8033
اصالت و سلامت فیزیکی کالا
مشخصات | |
|---|---|
| جنسیت | زنانه- مردانه |
| برند | استپر/ STEPPER |
| ساخت کشور | آلمان |
| جنس فریم | بدنه کائوچو و دسته فلز |
اندازه ها | |
| فاصله دو دسته | 135 mm |
| طول دسته | 140 mm |
| پل بینی | 13 mm |
| اندازه حدقه | 54 mm |
| ارتفاع عدسی | 41 mm |
موارد اضافی | |
| اقلام همراه | پک اورجینال اصلی دارد |
| گارانتی | گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا , گارانتی نقطهی جوش و دسته |
| هدیه فروشگاه | پیچ گوشتی چند منظوره عینک |
نظرات کاربران
نظر خود را بیان کنید
محصولات مشابه
عینک طبی اورجینال JAGUAR 33614
12,700,000
تومان
عینک طبی اورجینال MENRAD 13446
19,640,000
تومان
عینک طبی اورجینال MENRAD 13402
16,740,000
تومان
عینک طبی اورجینال MENRAD 16062
8,670,000
تومان
عینک طبی اورجینال MENRAD 16046
8,800,000
تومان
عینک طبی اورجینال MENRAD 16048
9,260,000
تومان
عینک طبی اورجینال MENRAD 13398
8,800,000
تومان
عینک طبی اورجینال MENRAD 11066
9,350,000
تومان
عینک طبی اورجینال ZEISS ZS24155
33,700,000
تومان
عینک طبی اورجینال ZEISS ZS24722
35,700,000
تومان
عینک طبی اورجینال ZEISS ZS22400
37,700,000
تومان
عینک طبی اورجینال ZEISS ZS-40021
15,100,000
تومان
عینک طبی اورجینال ZEISS ZS23140
33,700,000
تومان
عینک طبی اورجینال ZEISS ZS24541
26,700,000
تومان
عینک طبی اورجینال ZEISS ZS22102
31,400,000
تومان
عینک طبی اورجینال ZEISS ZS24146
32,700,000
تومان
عینک طبی اورجینال ZEISS ZS22706LB
19,770,000
تومان
عینک طبی اورجینال ZEISS ZS22502
26,400,000
تومان
عینک طبی STEPPER 8016
18,900,000
تومان
عینک طبی STEPPER 8010
18,900,000
تومان


صفحه اصلی 









