کد محصول : 13398
اصالت و سلامت فیزیکی کالا
گارانتی نقطهی جوش و رنگ دسته شامل موارد زیر می باشد:
1. تغییر رنگ فریم
2. شکست از نقطهی جوش فریم (در فریم های فلزی)
اقلام همراه شامل: ( بگ شاپ، دستمال، اسپری) می باشد.
مشخصات | |
|---|---|
| جنسیت | زنانه- مردانه |
| برند | منراد/ MENRAD |
| ساخت کشور | آلمان |
| جنس فریم | فلزی |
اندازه ها | |
| فاصله دو دسته | 133 mm |
| طول دسته | 135 mm |
| پل بینی | 16 mm |
| اندازه حدقه | 53 mm |
| ارتفاع عدسی | 45 mm |
موارد اضافی | |
| اقلام همراه | پک اورجینال اصلی دارد |
| گارانتی | گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا , گارانتی نقطهی جوش و دسته |
| هدیه فروشگاه | پیچ گوشتی چند منظوره عینک |
نظرات کاربران
نظر خود را بیان کنید
محصولات مشابه
عینک طبی اورجینال JAGUAR 33614
12,700,000
تومان
عینک طبی اورجینال MENRAD 13446
19,640,000
تومان
عینک طبی اورجینال MENRAD 13402
16,740,000
تومان
عینک طبی اورجینال MENRAD 16062
8,670,000
تومان
عینک طبی اورجینال MENRAD 16046
8,800,000
تومان
عینک طبی اورجینال MENRAD 16048
9,260,000
تومان
عینک طبی اورجینال MENRAD 11066
9,350,000
تومان
عینک طبی اورجینال ZEISS ZS24155
33,700,000
تومان
عینک طبی اورجینال ZEISS ZS24722
35,700,000
تومان
عینک طبی اورجینال ZEISS ZS22400
37,700,000
تومان
عینک طبی اورجینال ZEISS ZS-40021
15,100,000
تومان
عینک طبی اورجینال ZEISS ZS23140
33,700,000
تومان
عینک طبی اورجینال ZEISS ZS24541
26,700,000
تومان
عینک طبی اورجینال ZEISS ZS22102
31,400,000
تومان
عینک طبی اورجینال ZEISS ZS24146
32,700,000
تومان
عینک طبی اورجینال ZEISS ZS22706LB
19,770,000
تومان
عینک طبی اورجینال ZEISS ZS22502
26,400,000
تومان
عینک طبی STEPPER 8016
18,900,000
تومان
عینک طبی STEPPER 8010
18,900,000
تومان
عینک طبی STEPPER 8032
15,700,000
تومان


صفحه اصلی 









