کد محصول : B4911
اصالت و سلامت فیزیکی کالا
گارانتی نقطهی جوش و رنگ دسته شامل موارد زیر می باشد:
1. تغییر رنگ فریم
2. شکست از نقطهی جوش فریم (در فریم های فلزی)
اقلام همراه شامل: ( بگ شاپ، دستمال، اسپری) می باشد.
مشخصات | |
|---|---|
| جنسیت | مردانه |
| برند | اینویو/ INVU |
| ساخت کشور | سوئیس |
| جنس فریم | کائوچو |
اندازه ها | |
| فاصله دو دسته | 137 mm |
| طول دسته | 140 mm |
| پل بینی | 16 mm |
| اندازه حدقه | 55 mm |
| ارتفاع عدسی | 42 mm |
موارد اضافی | |
| اقلام همراه | پک اورجینال اصلی دارد |
| گارانتی | گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا , گارانتی نقطهی جوش و دسته |
| هدیه فروشگاه | پیچ گوشتی چند منظوره عینک |
نظرات کاربران
نظر خود را بیان کنید
محصولات مشابه
عینک طبی مردانه اورجینال JAGUAR 31024
15,690,000
تومان
عینک طبی مردانه اورجینال JAGUAR 36819
14,900,000
تومان
عینک طبی مردانه اورجینال JAGUAR 32006
16,300,000
تومان
عینک طبی مردانه اورجینال JAGUAR 31704
19,300,000
تومان
عینک طبی مردانه اورجینال JAGUAR 32500
15,860,000
تومان
عینک طبی مردانه اورجینال JAGUAR 31026
16,400,000
تومان
عینک طبی مردانه اورجینال JAGUAR 33819
19,700,000
تومان
عینک طبی مردانه اورجینال JAGUAR 33088
18,200,000
تومان
عینک طبی مردانه اورجینال JAGUAR 33591
20,700,000
تومان
عینک طبی مردانه اورجینال JAGUAR 33092
23,900,000
تومان
عینک طبی مردانه اورجینال JAGUAR 33820
19,800,000
تومان
عینک طبی مردانه اورجینال JAGUAR 33839
28,100,000
تومان
عینک طبی مردانه اورجینال JAGUAR 36810
14,450,000
تومان
عینک طبی اورجینال JAGUAR 39512
18,300,000
تومان
عینک طبی مردانه اورجینال JAGUAR 35053
21,330,000
تومان
عینک طبی مردانه اورجینال JAGUAR 33098
18,900,000
تومان
عینک طبی مردانه اورجینال JAGUAR 33826
تماس بگیرید عینک طبی مردانه اورجینال MENRAD 13358
9,100,000
تومان
عینک طبی مردانه اورجینال JAGUAR 31514
موجود نمی باشد 

صفحه اصلی 

















