مشخصات | |
|---|---|
| جنسیت | زنانه |
| برند | وینچنزو/ Vincenzo |
| ساخت کشور | چین |
| جنس فریم | کائوچو |
اندازه ها | |
| فاصله دو دسته | 134 mm |
| طول دسته | 145 mm |
| پل بینی | 18 mm |
| اندازه حدقه | 50 mm |
| ارتفاع عدسی | 30 mm |
موارد اضافی | |
| گارانتی | گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا |
نظرات کاربران
نظر خود را بیان کنید
محصولات مشابه
عینک طبی دید نزدیک ROSSI HA15
4,370,000
تومان
عینک طبی دید نزدیک Vincenzo HT7009
4,760,000
تومان
عینک طبی دید نزدیک PeaRlo IP642
3,890,000
تومان


صفحه اصلی 






