مشخصات | |
|---|---|
| جنسیت | زنانه |
| برند | پیرلو/ PeaRlo |
| ساخت کشور | چین |
| جنس فریم | فلزی |
اندازه ها | |
| فاصله دو دسته | 137 mm |
| طول دسته | 150 mm |
| پل بینی | 19 mm |
| اندازه حدقه | 52 mm |
| ارتفاع عدسی | 25 mm |
موارد اضافی | |
| گارانتی | گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا |
نظرات کاربران
نظر خود را بیان کنید
محصولات مشابه
عینک طبی دید نزدیک ROSSI HA15
4,370,000
تومان
عینک طبی دید نزدیک Vincenzo HT7009
4,760,000
تومان
عینک طبی دید نزدیک Vincenzo RA5734
4,370,000
تومان


صفحه اصلی 






