کد محصول : 6608
اصالت و سلامت فیزیکی کالا

جنسیت :
زنانه_ مردانه

ساخت کشور :
چین

جنس فریم :
کائوچو
مشخصات | |
|---|---|
| جنسیت | زنانه_ مردانه |
| برند | وان سی/ OneSee |
| ساخت کشور | چین |
| جنس فریم | کائوچو |
اندازه ها | |
| فاصله دو دسته | 140 mm |
| طول دسته | 145 mm |
| پل بینی | 16 mm |
| اندازه حدقه | 56 mm |
| ارتفاع عدسی | 45 mm |
موارد اضافی | |
| اقلام همراه | پک شرکتی دارد |
| گارانتی | گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا |
نظرات کاربران
نظر خود را بیان کنید
محصولات مشابه
عینک طبی AytAkin 5517
2,770,000
تومان
عینک طبی COACH OLD7193
3,390,000
تومان
عینک طبی ROSSI 22003
2,690,000
تومان
عینک طبی ROSSI MQ23039
4,690,000
تومان
عینک طبی OneSee Y3009
4,360,000
تومان
عینک طبی PeaRlo BL-2840
2,760,000
تومان
عینک طبی 1001 PeaRlo
3,160,000
تومان
عینک طبی OneSee 88758
5,170,000
تومان
عینک طبی Police A2171
3,440,000
تومان
عینک طبی OneSee LC077F
4,690,000
تومان
عینک طبی OneSee OLD1291/F
3,730,000
تومان
عینک طبی OneSee OLD8386M
5,460,000
تومان
عینک طبی Rossi CH6027
4,890,000
تومان
عینک طبی OneSee OLD60621
3,730,000
تومان
عینک طبی OneSee 4293
5,450,000
تومان
عینک طبی OneSee YJ-0286
3,890,000
تومان
عینک طبی DESPADA 5067
5,700,000
تومان
عینک طبی Jane Austen 1618T
3,240,000
تومان
عینک طبی Charlie Duke FB-05-09
2,790,000
تومان
عینک طبی Jeep A2394
2,330,000
تومان


صفحه اصلی 




















